PERIOSFER MOBİL UYGULAMA

KULLANIM KOŞULLARI SÖZLEŞMESİ :

Son Düzeltme Tarihi: 13/02/2020

LÜTFEN BU BELGEYİ DİKKATLE OKUYUN! MOBİL UYGULMAYA KAYDOLMANIZ, KATILMANIZ VE/VEYA UYGULAMAYI KULLANMANIZ DURUMUNDA HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİNİZİN YANISIRA, UYGULANABİLECEK KISITLAMA VE İSTİSNALAR HAKKINDA ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLER İÇERİR.
Aşağıdaki Kullanım Koşulları Sözleşmesi Procter & Gamble Tüketim Malları San. A.Ş. (“P&G”, “Biz” veya “Bizim”) tarafından sağlanan PERIOSFER Mobil Uygulamasının (“Uygulama”), sınırlama olmaksızın, kişi ve kurumların temsilcileri de dahil (bu temsilcilerin dijital içeriği tarayan, endeksleyen, kazıyan, kopyalayan, saklayan veya ileten kişi veya dijital motorlar olup olmadığına bakılmaksızın), Uygulamaya erişen herkes (toplu olarak “Siz” veya “Sizin”) tarafından kullanımını düzenlemektedir.
Bu Kullanım Koşulları, diğer açıklamalar, güncellemeler, kurallar, iletiler, bültenler veya Uygulama üzerinde veya aracılığıyla listelenen veya bildirilen diğer kurallar (topluca, “Sözleşme”), P&G Genel Şartları ve Koşulları birlikte, Siz ve P&G arasında yasal ve bağlayıcı bir anlaşma oluşturur. Kaydolarak ve Uygulamayı kullanarak, Sözleşmede belirtilen tüm şartlara uymayı kabul edersiniz. Bu şartları kabul edemiyorsanız, lütfen Uygulamayı indirmeyin, kaydolmayın, katılmayın veya Uygulamayı kullanmayın.

UYGULAMA ÖZELLİKLERİ :

Size sunulacak Uygulama özellikleri:

 • Adetinizin kaydı ve tahmini
 • Yumurtlamanın en yüksek döneminin kaydı ve tahmini
 • Adet Dönemi Öncesi Sendromların kaydı ve tahmini
 • Adet görmek ile ilgili tavsiye alınması
 • Genç kullanıcılarımız için; ergenlik aşamalarının eğitim içeriği ve videoları aracılığıyla anlaşılması
 • Orkid ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek
 • Kilo, sıcaklık, uyku ve benzerleri aracılığı ile genel sağlık ve sıhhatin kaydı
 • F18 yaşından büyükler için, cinsel aktivitenin kaydı
 • Ruh haliniz ve fiziksel aktivitenizin kaydedilmesi
 • Yorumlarınızı bir günlüğe kaydetmek
 • Anketlere katılmak
 • Yazma ve inceleme (18 yaş üstü olanlar için) derecelendirme ve değerlendirme

YASAL UYARI :

Bu uygulama tıbbi bir araç değildir! Herhangi bir hastalık veya tıbbi durumu teşhis etmek, tedavi etmek veya yönetmek, doğum kontrol veya kontrasepsiyon metodu olarak hizmet etmek üzere profesyonel tıbbi tavsiyenin yerini alması ya da teşhis koyması amaçlanmamıştır! Sağlığınız ve güvenliğinizle ilgili olarak her zaman lisanslı bir doktora veya başka bir kalifiye sağlık uzmanına danışmalı ve uygulamayı kullanımınız nedeniyle veya uygulama ile bağlantılı olarak okuduğunuz bir şey yüzünden, onların tavsiyelerini göz ardı etmemeli ya da geciktirmemelisiniz.

GİZLİLİK :

Sizinle güvene dayalı bir ilişki kurmak ve sürdürmek için çok çalışıyoruz. Bu nedenle, bilgilerinizin işlenmesi söz konusu olduğunda bunu dikkatli ve duyarlı bir şekilde ve bu güvenin karşılığını verecek yollarla yapıyoruz. Gizlilik politikamız hangi bilgileri topladığımız, onları nasıl kullandığımız ve koruduğumuz ve de onlarla ne yaptığımıza nasıl karar verebileceğiniz de dahil olmak üzere size bunu nasıl yaptığımızı anlatmaktadır. Amacımız, içeriğimizi, ürünlerimizi, reklamlarımızı ve hizmetlerimizi geliştirmek için bilgilerinizi nasıl kullandığımızı anlamanıza yardımcı olmaktır. P&G Gizlilik Politikası bu Sözleşmeye dahil edilmiştir ve bu Sözleşmenin bir parçası haline getirilmiştir. P&G, uygulamayı kullanırken bizimle paylaştığınız kişisel bilgilerin veri sorumlusudur. Bu, kişisel işlemlerinizi ve kayıt işleminizin bir parçası olan bilgileri, uygulamayı kullanırken paylaştığınız bilgileri ve verilerinizi güncellemeyi içerir. Bu durumlarda verdiğiniz bilgiler, uygulamanın işlevsel olması ve P&G'nin hizmetini sunması için gereklidir. Bu bilgileri, uygulama özelliklerinin bir parçası olarak uygulama içindeki ilgili eğitim materyallerini size sunmak için de kullanacağız. Bu bilgiler Türkiye dışında, P&G grup şirketlerine ve P&G adına faaliyet gösteren üçüncü şahıslara aktarılabilir. Uygulamayı Misafir Kullanıcı olarak kullanırsanız, sizi tanımlayabilecek hiçbir bilgi işlenmeyecek, ancak hizmetlerinin özellikleri sınırlı olacaktır.

Veri koruma haklarına sahipsiniz:

Sizin hakkınızda sahip olduğumuz kişisel verilere erişebilir, bunları düzeltebilir, silebilir, başka bir sağlayıcıya aktarabilir, itiraz edebilir ya da kısıtlayabilir veya onayınızı geri çekebilirsiniz. Eğer isteklerinize verdiğimiz yanıttan memnun değilseniz, ülkenizdeki veri koruma makamına şikayette bulunma hakkınız da vardır.
Uygulama, uygulamayı indirdiğinizde ve uygulamaya kaydolduğunuzda verdiğiniz bilgileri toplar. Uygulama belirli bilgileri otomatik olarak toplayabilir. Bu bilgiler, kullandığınız mobil cihazın türünü, mobil cihazlarınızın Benzersiz Cihaz Kimliğini (Apple’da Advertising ID ve Google IDFA (iOS) ve ADID (Android)), mobil işletim sisteminizi ve uygulamayı nasıl kullandığınızı içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

UYGUNLUK :

Katılımınız tamamen gönüllülük esasına bağlıdır. Sunduğunuz tüm bilgilerin gerçek ve doğru olduğunu beyan ve garanti ediyor; bu bilgilerin doğruluğunu sürdürmeyi kabul ediyorsunuz. Ayrıca, on altı (16) yaşında veya daha büyük olduğunuzu ve bağlayıcı bir sözleşmeye girme kapasitesine sahip olduğunuzu veya on altı (16) yaşından küçükseniz yasal vasi ya da ebeveyninizin sizin adınıza bu Sözleşmeyi kabul etmesini sağlamayı beyan ve taahhüt ediyorsunuz. Uygulamayı kullanımınız, geçerli yerel veya uluslararası yasaları veya düzenlemeleri ihlal etmeyecektir. Uygulama sadece Türkiye yasal sakinleri olan bireyler için kullanılabilir.

MOBİL KULLANIM :

Bir mobil cihazın kullanımı, bir kablosuz taşıyıcıya aylık ücret ödenmesini gerektirebilir. Bir taşıyıcıyla bir mobil iletişim aboneliğine sahip olmaktan veya Uygulamayı uygun hale getiren bir mobil iletişim ağına erişimden Siz sorumlusunuz. Uygulamaya bağlanmak için, çalışır durumda olan ve Uygulamaya bağlantılı kullanıma uygun, bir mobil erişim cihazı dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, gerekli tüm ekipman ve yazılıma sahip olmak Sizin sorumluluğunuzdadır. Uygulamayı erişiminiz, indirme ve kullanımınızla ilgili olarak mobil veri ücretleri ve diğer üçüncü taraf ücretlerinden (örneğin, operatörünüz tarafından alınabilecek ücretler) Siz sorumlusunuz. Uygulama IOS ve Android’in n ve n-1 versiyonlarına sahip olma koşulunu yerine getiren tüm cihazları desteklemektedir.
Aktarım şebeke operatörünün etkin iletimine bağlı olduğundan P&G, herhangi bir iletimin alınmasından kaynaklanan gecikmelerden sorumlu olmayacaktır. P&G, materyellerde bulunan fonksiyonların kesintisiz veya hatasız olacağını ve kusurların düzeltileceğini garanti etmez.
P&G, Uygulamadaki materyellerin kullanımı veya sonuçları ile ilgili doğruluk, kesinlik, güvenilirlik veya başka yönleriyle ilgili hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. Uygulamada zaman zaman, çeşitli nedenlere bağlı olarak, örneğin kablosuz taşıyıcınızın mobil kapsama alanında bulunmaması, P&G veya kablosuz taşıyıcı tarafından kesintiler yapılması ve periyodik bakım yaşanması/yapılması gibi nedenlerle kesintiler olabilir.
Uygulamanın indirilmesinin kendi takdir yetkiniz ve riskiniz olduğunu anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Kablosuz cihazınızın zarar görmesinden veya bu tür indirme ve kullanımlardan kaynaklanan veri kaybından yalnızca siz sorumlusunuz.

ANALİTİK :

Uygulama, Google Analytics ve Adjust hizmetlerinden yararlanarak uygulamayı nasıl kullandığınızı anlamak, size daha iyi ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak amacıyla ölçümler yapıp performansını iyileştirmek için gerçek zamanlı ve doğru kullanıcı verileri toplar. Uygulama, toplu hale getirilmiş kullanım verilerini ve benzersiz tanımlayıcıları P&G, Google ve Adjust sunucularına gönderebilir. Ayrıntılı bilgi için https://marketingplatform.google.com/about/analytics/terms/tr/ ve https://www.adjust.com/terms/general-terms-and-conditions/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Uygulamanın bu özelliği ayrıca Google Hizmet Şartlarına http://www.google.com/intl/tr/policies/terms ve Gizlilik Politikasına http://www.google.com/intl/tr/policies/privacy tabi olmakla birlikte Adjust’ın Hizmet Şartlarına https://www.adjust.com/terms/general-terms-and-conditions/ ve Adjust’ın Gizlilik Politikasına https://www.adjust.com/terms/privacy-policy/ tabidir.

ANLIK BİLDİRİMLER :

Uygulama, değişiklikler, haberler veya ayarlanmış bir hatırlatıcı olduğunda sizi bilgilendirmek için anlık bildirimler gönderir. Uygulamayı kullanarak, bu anlık bildirimleri almayı kabul edersiniz. Bu bildirimler Ayarlar’da yapılandırılabilir.

KULLANIM KOŞULLARI :

 1. Aksi belirtilmedikçe, materyallerin basılı kopya bölümlerini yalnızca kendi ticari olmayan kullanımınız için elektronik olarak kopyalayabilir, indirebilir ve yazdırabilirsiniz. P&G'nin önceden yazılı izni olmadan, Uygulamadaki malzemelerin başka bir şekilde kullanılmasına izin verilmez. Uygulama sadece kişisel kullanımınız için tasarlanmıştır. Uygulamanın sizin tarafınızdan ve Uygulamayı kullanmasına veya erişimine izin verdikleriniz tarafından kullanımından tümüyle siz sorumlusunuz.
 2. Uygulama üzerinden para veya hizmet taleplerini içeren içerik gönderemezsiniz.
 3. Uygulama üzerinden virüsler, truva atları, solucanlar, botlar, zararlı yazılımlar, casus yazılımlar veya herhangi bir sisteme, verilere veya bilgilere zarar vermek, bunlara müdahale etmek veya gizlice müdahale etmek veya bunlara zarar vermek amacıyla tasarlanmış diğer bilgisayar kodlarını içeren içerik gönderemezsiniz.
 4. Uygulama üzerinde ve uygulama aracılığıyla, önemsiz posta, spam, reklam, reklam yazılımı, zincir mektuplar, piramit şemaları ve/veya ticari teklifler içeren herhangi bir grafik, metin, fotoğraf, resim, video, ses veya diğer materyal sağlayamaz ve yayınlayamazsınız. Aynı gönderiyi bir günde veya haftada birden fazla kez tekrarlayamazsınız.
 5. Herhangi bir müstehcen, ahlaksız veya rahatsız edici bir dil kullanmamayı ya da Uygulama üzerinde ve aracılığıyla herhangi bir grafik, metin, fotoğraf, resim, video, ses veya küçük düşürücü, küfürlü, zorbalık, taciz edici, ırkçı, nefret dolu veya şiddet içeren diğer materyalleri temin etmemeyi ya da yayınlamamayı kabul edersiniz. Uygulama üzerinde veya aracılığıyla etnik hakaretler, dini hoşgörüsüzlük, homofobi ve / veya kişisel saldırılarda bulunmaktan kaçınmayı kabul edersiniz.
 6. Ayrıca, cinsel açıklık içeren bir dil kullanmamaya, Uygulamaya veya bu uygulama aracılığıyla cinsel açıklık içeren herhangi bir grafik, metin, fotoğraf, resim, video, ses veya başka bir materyal sağlamayacağınızı kabul ediyorsunuz. "Siber seks" e (yani sanal veya simüle edilmiş seks) katılmayın ya da Uygulama üzerinde veya aracılığıyla "siber seks" e katılması için başkalarına ricada bulunmayın.
 7. Uygulama içinde veya aracılığıyla, şifrelenmiş, birilerinin mahremiyetini ihlal eden veya bir suç teşkil edecek davranışı gösteren, referans veren veya teşvik eden; cezai sorumluluğa yol açan veya herhangi bir yerel, ulusal veya uluslararası hukuku veya düzenlemeyi ihlal eden (örneğin: uyuşturucu kullanımı, reşit olmadan içki tüketimi gibi) herhangi bir grafik, metin, fotoğraf, resim, video, ses veya başka bir malzeme sağlayamazsınız. Uygulamayı yalnızca yasal amaçlarla kullanmayı kabul ediyorsunuz. Bunu yapmamanızın sizi hukuki ve cezai sorumluluklara tabi tutabileceğini kabul ediyorsunuz. Silah ve / veya patlayıcı madde üretimi veya kullanımı için talimatlar içeren herhangi bir grafik, metin, fotoğraf, resim, video, ses veya başka bir materyal sağlamayın veya Uygulama aracılığıyla göndermeyin.
 8. Uygulama üzerinde veya Uygulama aracılığıyla sağladığınız ya da yayınladığınız herhangi bir grafik, metin, fotoğraf, resim, video, ses veya başka bir materyalin, telif hakkı, ticari marka, ticari sır veya herhangi bir üçüncü tarafın kişisel ya da mülkiyet hakkını ihlal etmemesinden ya da bu hakların sahiplerinin izinlerinin sağlanmış ve yayınlanmış olmasından Siz sorumlusunuz.
 9. Uygulama, kullanımınız için açıkça tanımlanmış grafikler, metinler, fotoğraflar, görüntüler, videolar, sesler ve diğer materyaller içerebilir (topluca, “Varlıklar”). Varlıklar devlet, ulusal ve uluslararası telif hakları, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet kanunları ile korunmaktadır. Bununla birlikte, Biz (ve lisans verenlerimiz) Size, yalnızca Uygulamada açıklandığı ve bu Sözleşmede sınırları belirlenen şekilde ve ayrıca, tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimlerine eksiksiz olarak uymanız şartıyla; Varlıkların sınırlandırılmış, münhasır olmayan, kullanım hakkı ve lisansını sağlıyoruz.
 10. Uygulama ayrıca P&G veya lisans verenleri tarafından sağlanan ve kullanımınız için açıkça tanımlanmamış veya kullanımınızı amaçlanmayan, herhangi bir sınırlama olmaksızın, Uygulamanın organizasyon, tasarım, derleme ve "Bak ve Hisset"leri ve bunları müteakiben verilen reklamlar da dahil, başka grafikler, metinler, fotoğraflar, görüntüler, videolar, sesler, yazılımlar, kodlar ve diğer materyalleri içerir (toplu olarak "Uygulama İçeriği"). Uygulama İçeriği devlet, ulusal ve uluslararası telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadır ve P&G veya lisans verenlerinin mülküdür.
  Bu tür herhangi bir Uygulama içeriğinin doğrudan veya dolaylı olarak, kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması, görüntülenmesi, yeniden düzenlenmesi, yeniden dağıtılması, değiştirilmesi, gözden geçirilmesi, üzerinde tadilat yapılması, kırpılması, yeniden boyutlandırılması, tersine mühendislik hareketi, kaldırılması, silinmesi, başka bir amaçla kullanılması veya değiştirilmesi, reklamın kaldırılması veya değiştirilmesi de dahil olmak, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kesinlikle yasaktır. P&G, Uygulama İçeriğini yalnızca kendi ticari olmayan kullanımınız için belirlenmiş bir uyumlu mobil cihazda indirip kullanmak için size sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez, iptal edilebilir bir lisans verir. İşbu Sözleşmede açıkça belirtilmedikçe, İçeriği veya Programı yeniden üretemez, değiştiremez, uygulayamaz, devredemez, dağıtamaz, satamaz, türev eserleri yaratamaz veya başka bir şekilde kullanamaz veya kullanamazsınız. Varlıklar veya Uygulama İçeriğinin sınırlandırılması da dahil olmak üzere, Uygulama aracılığıyla elde edilen malzemelerin yayınlanması, yeniden iletilmesi, dağıtılması, performansı, önbelleğe alınması, toplanması veya başka bir şekilde ticari veya diğer izinsiz kullanılması, Telif Hakkı Yasası veya diğer yasaların izin verdiği veya bu Sözleşme, P&G veya Uygulama tarafından yazılı olarak açıkça izin verilmediği sürece, yasaktır.
 11. Uygulamaya veya ilgili yazılımına, donanımına ve / veya sunucularına herhangi bir şekilde zarar vermemeyi, aşırı yüklenmemeyi, saldırmamayı, değiştirmemeyi, tersine mühendislik yapmamayı veya Uygulama ve Uygulamanın yazılımı, donanımı ve/veya sunucularına müdahale etmemeyi kabul ediyorsunuz. Ayrıca, Uygulamanın başkaları tarafından kullanımına engel olmayacağınızı ve karışmayacağınızı kabul ediyorsunuz.
 12. G’nin sunucularına, uygulamayı kullanırken veya başka şekilde, yönetici şifrelerini kullanarak veya yönetici maskesi altında da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiçbir şekilde yetkisiz erişim sağlama girişiminde bulunamazsınız.
 13. You may not attempt to gain unauthorized access to P&G's servers by any means - including, without limitation, by using administrator passwords or by masquerading as an administrator while using the App or otherwise.
 14. Hesap Bilgilerinizi Güvende Tutmalısınız: Giriş bilgilerinizi gizli tutmalı ve üçüncü şahıslara ifşa etmemelisiniz. Herhangi bir anda, Hizmet Şartlarının hükümlerinden herhangi birine uymadığınız kanaatimiz oluşmuşsa, sizin tarafınızdan seçilmiş ya da bizim tarafımızdan verilmiş olmasına bakılmaksızın herhangi bir kullanıcı kimlik kodunu veya şifresini devre dışı bırakma hakkımız vardır. Hesabınızda yetkisiz işlem yapıldığını bilmeniz, şüphelenmeniz ya da fark etmeniz durumunda lütfen bize derhal bildirin.

UYGULAMADA DEĞİŞİKLİK :

Sözleşme zaman zaman değiştirilebilir; en son revizyon tarihleri uygulamada veya uygulama üzerinden bildirileceği için sık sık kontrol ediniz. Uygulamanın güncellenmiş sürümleri kullanıma sunulduğunda kabul etmiyorsanız, deneyiminiz, en son materyali, özellikleri ve / veya içeriği yansıtmayabilir. P&G, bundan dolayı her türlü sorumluluk ve yükümlülüğü özellikle reddeder. Uygulamaya erişime devam etmeniz, Sözleşmedeki herhangi bir değişiklik veya düzeltmeyi kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

KURALLARIN İHLALİ :

Bu Sözleşme hükümlerini ihlal etmeniz durumunda, P&G'nin alacağı yasal önlemlere ilave olarak; Kullanım Koşullarında belirtilen ya da Uygulama üzerinde veya Uygulama aracılığıyla listelenen kurallara uymamanız, Uygulamaya erişiminizin haber verilmeden askıya alınmasına veya sonlandırılmasına neden olabilir.

EK ŞARTLAR VE KOŞULLAR :

Uygulamayı kullanımınız P&G’nin Şartları ve Koşullarına tabidir:http://www.pg.com/terms.htm. P&G Şartlar ve Koşulları bu sözleşmeye dahil edilmiştir ve bu Sözleşmenin bir parçası haline getirilmiştir.

ZARARA UĞRATMAMA VE TAZMİN :

P&G'yi ve çalışanlarını, acentelerini ve temsilcilerini, Uygulamayı kullanımınızdan kaynaklanan ya da kullanımızla herhangi bir biçimde ilişkili olan bir nedenle, üçüncü taraftan gelen ve aleyhte hak taleplerine karşı zarara uğratmamayı ve tazmini kabul edersiniz. Tüm hak talepleri, kayıplar, zararlar (gerçekleşen ve sonucunda zarara neden olunan), davalar, hükümler, dava masrafları, avukatlık ücretleri dahil olmak üzere her türlü yükümlülük ve masraflar buna dahildir.

TARAFLARLA İLİŞKİLER :

Sizin tarafınızdan sağlanan katkılar, P&G’nin, herhangi bir iştirak ve bağlı kuruluşunun görüşlerinin temsilcisi olarak değerlendirilmez. Buna ilaveten, Siz ve P&G arasında gizli, güvene dayalı ya da başkaca ilişki yoktur.

ŞARTLARIN DEĞİŞİKLİĞİ :

P&G bu Sözleşmeyi tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve önceden haber vermeksizin, yenilenen şart hemen geçerli olacak şekilde değiştirebilir. Şartlarımız ve uygulamanın en son güncellemesine sahip olduğunuzdan ve ayrıca bildirim alabileceğinizden emin olmak için mobil cihazınıza indirilen uygulamayı güncellemek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

UYGULAMANIN SONLANDIRILMASI :

Uygulama P&G’nin takdirine bağlı olarak herhangi bir tarihte sonlandırılabileceğinden, Uygulamanın sürekli kullanılabilirliğine güvenmemelisiniz. Böylesi bir durumda, sonlandırma tarihinden en az üç (3) ay önce açık bir bildirimde bulunacağız. E-posta yoluyla bildirim, hesabınızı oluştururken kaydolduğunuz e-posta adresi kullanarak yapılacaktır. Eğer bu e-posta adresi artık sizin tarafınızdan kullanılmıyorsa, bildirim e-postasını okumazsanız, e-posta sağlayıcınızın sorumlu olduğu teknik sorunlar nedeniyle veya cihazınızın düzgün çalışmaması nedeniyle e-posta almazsanız veya e-postanız spam klasörüne gidiyorsa, P & G bunlarla sorumlu tutulamaz. Uygulamada ve eğer Ayarlarda ayarlamışsanız, uyarı anlık bildirim olarak da iletilecektir. Eğer sonlandırma fesih, iflas vb. bir nedenden kaynaklanıyorsa, P&G size üç (3) ay önceden haber vermek zorunda değildir. P&G, Uygulamayı, ilan edilen bitiş tarihinden sonraya genişletme hakkını saklı tutar ve bu durumda size söyleyecektir. Bildirim ile uygulamanın sona ermesi arasındaki geçiş süresi P&G'nin takdirine bağlı olarak belirlenir.

HUKUK YERİ VE YARGI SEÇİMİ :

Bu Sözleşme, kanunun öngördüğü seçimlere bakılmaksızın, her bakımdan Türkiye'nin temel yasalarına uygun olarak yönetilecek ve yorumlanacaktır. Bu Sözleşmeden doğrudan veya dolaylı olarak doğacak veya dolaysız olarak çıkacak herhangi bir anlaşmazlığın yalnızca Türkiye 'de bulunan mahkemelerde çözüleceğini kabul edersiniz. Siz burada, herhangi bir durumda, bu şekilde belirlenen yerin ve mahkemelerin münhasır yargı yetkisine, gayrikabili rücu olarak rıza göstermektesiniz. Bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünün yetkili mahkeme tarafından geçersiz olduğu tespit edilirse, bu tespit, buradaki diğer hükümlerin geçerliliğini veya uygulanabilirliğini hiçbir şekilde etkilemeyecektir. İşbu Anlaşma, tarafların bu konuyla ilgili tüm anlaşmalarını ortaya koyar, her iki tarafça imzalanmış yazılı bir araç haricinde değiştirilemez ve taraflar arasındaki önceki anlaşmaların yerine geçer. Uygulamaya erişmeyi tercih edenler, bunu kendi inisiyatifleriyle yaparlar ve yerel yasaların uygulanabilir olması durumunda yerel yasalara uygunluktan sorumludurlar.

ÜÇÜNCÜ TARAF İNTERNET SİTELERİ VE ÖZELLİKLERİ :

Uygulamada veya Uygulama yoluyla elde ettiğiniz iletişimlerde üçüncü taraf internet sitelerine veya özelliklerine bağlantılar olabilir. Ayrıca, Uygulama içindeki resimlerde veya yorumlarda da üçüncü taraf internet sitelerine veya özelliklerine bağlantılar da olabilir. Uygulama ayrıca, bizim kontrol etmediğimiz, sağlamadığımız, desteklemediğimiz üçüncü taraf içeriklerini de barındırabilir. Uygulama üzerindeki işlevler, Uygulamanın üçüncü taraf internet siteleri ve özellikleri ile etkileşimine izin verebilir. Buna, Uygulamayı veya Uygulamadaki profilini bir üçüncü taraf internet sitesine veya özelliğine bağlayan uygulamalar dahildir. Örneğin, Uygulama, üzerindeki içeriği veya üçüncü taraf hizmet veya uygulamaları üzerinden kamuya açık olarak gönderilmiş olabilecek içeriği paylaşmanıza olanak sağlayan bir özellik bulundurabilir. Bu işlevi kullanmak, tipik olarak üçüncü taraf hizmetinde hesabınıza giriş yapmanızı gerektirir ve bunu yapmak kendi sorumluluğunuzdadır. Biz, üçüncü taraf internet hizmetlerinin hiçbirini veya bunların hiçbirinin içeriğini kontrol etmiyoruz. Bu tür üçüncü taraf hizmetlerinden veya özelliklerinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığımızı veya kabul etmediğimizi açıkça onaylıyor ve kabul ediyorsunuz. UYGULAMA ARACILIĞIYLA BULUNAN ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARLA OLAN YAZIŞMALARINIZ VE İŞ İLİŞKİLERİNİZ YALNIZCA SİZ VE ÜÇÜNCÜ ŞAHIS ARASINDADIR. Uygulamayı veya Uygulamadaki profilinizi üçüncü taraf hizmetlerine bağlayan uygulamaları kullanmayı yalnızca kendi ve mutlak takdirinize ve riskinize göre seçebilirsiniz. Bu tür hizmetler, Uygulama profilinizle etkileşime girebilir, bağlantı kurabilir veya bunları toplayabilir ve / veya alabilir. Bu tür hizmetleri kullanarak, aşağıdakileri kabul etmiş ve onaylamış olursunuz: (i) bilgi paylaşmak için üçüncü taraf bir hizmet kullanıyorsanız, paylaşılan Uygulamadaki profilinizle ilgili bilgileri kabul etmiş olursunuz; (ii) üçüncü taraf hizmetini kullanmanız, bu bilgileri vermemiş olsak bile, kişisel olarak tanımlayıcı bilgilerin kamuya açıklanmasına ve / veya sizinle ilişkilendirilmesine neden olabilir; ve (iii) üçüncü taraf hizmetini kullanımınız kendi seçim ve riskiniz altındadır ve bu üçüncü taraf hizmetiyle ilgili faaliyetler ile ilgili olarak Bizi, zararlardan masun tutacaksınız.

GARANTİ VERİLMEZ :

Uygulama, herhangi bir garanti verilmeksizin "OLDUĞU BİÇİMDE" sunulmuş olup Uygulamayı kendi sorumluluğunuzda kullanırsınız. P&G, Uygulama ve içeriği ile ilgili olarak, pazarlanabilirlik veya belli bir amaca uygunluk, mülkiyet ve başkalarının haklarını ihlal etmeme dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir konuda sarih veya zımni hiçbir garanti vermez. Bazı ülkeler garantinin hariç tutulmasına izin vermez, bu nedenle yukarıdaki istisnalar sizin için geçerli olmayabilir.

YUKARIDA BELİRTİLEN KULLANIM ŞARTLARINI KABUL ETMİYORSANIZ, ORKİD UYGULAMASINI İNDİRMEYİN VE KULLANMAYIN.

-