Header image

Orkid günlük pedlerin içinde ne var?

Akıllı telefonu olan genç bir kadın

Orkid ailesi olarak her gün kullandığınız ürünlerimizin içinde ne olduğunu bilmek istemenizi anlıyoruz. Bu yüzden, sizin için en doğru ürünü seçebilmeniz amacıyla, almak istediğiniz bilgileri sağlamaya kararlıyız.

Orkid pedlerimiz ve günlük pedlerimiz, yüksek konfor ve koruma sağlamak üzere tasarlanmış malzemelerden yapılmıştır. Ürünlerimizin bileşimine ilişkin tam açıklamayı ve her bileşenin oynadığı rolü aşağıda okuyabilirsiniz.

Orkid günlük pedlerin içinde ne var (Üst katman ve ikincil katman – yumuşak üst tabaka ve ikincil tabaka, giysilerde ve iç çamaşırlarda kullanılan malzemelere benzer sentetik malzemelerden yapılmıştır; Emici çekirdek – esnek kısım, emici selülozdan yapılmıştır; Kokuyu nötralize eden teknoloji/kokulu ped – kokuyu nötralize eden teknolojimiz, parfüme benzer hafif bir kokuya sahip olan seçkin bileşenleri içeren özel bir uygulamadır; Alt katman – sıvıyı içeride tutmak için sentetik malzemelerden yapılmış neme dayanıklı alt katmandır; Yapışkan kısımlar - yapışkan kısımlar, pedin çamaşıra yapışmasını sağlamak için kullanılır))

1-2 Üst katman ve ikincil üst katman Giysilerde ve iç çamaşırlarında kullanılan malzemelere benzer sentetik malzemelerden yapılmış yumuşak üst katman ve ikincil katman. Bu sentetik malzemeler, sıvıları hızlıca emici çekirdeğe aktarmak ve cildinizi kuru tutmak için kullanılır.

3 Emici çekirdek Emici selüloz ve süper emici jel taneciklerinden yapılmış esnek tabaka. Daha ince olan farklı bir formunda, bu malzeme sallama çay poşetleri ve günlük giysiler gibi farklı eşyalarda kullanılır. Bu emici malzeme, 1920’lerden bu yana pedlerde kullanılmaktadır.

4 Kokuyu Nötralize Eden Teknoloji Kokuyu Nötralize Eden Teknolojimiz, parfüme benzeyen hafif bir kokuya sahip seçili bileşenleri barındıran özel bir malzemedir. Emici çekirdek katmanının altına uygulanır, bu şekilde günlük pedlerdeki kötü kokuyu hapseder ve nötralize eder.

5 Alt katman Sıvıyı içeride tutmak için sentetik malzemelerden yapılmış neme dayanıklı alt tabaka.

6 Yapışkan kısımlar Yapışkan kısımlar, pedin iç çamaşırına yapışmasını sağlamak için kullanılır.

-