Header image

Orkid - regl dönemi ile ilgili konularda destek aldığımız uzmanlarımız

BIO Dr. Kagan Kocatepe

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

BIO Dr. Kağan Kocatepe

Uzmanımızla tanışın:

Orkid olarak kadın sağlığı, regl döneminde sızıntılara karşı korunma ve regl döngüsü ile ilgili paylaştığımız bilgilerin doğru olduğundan emin oluyoruz. Bu yüzden bir sağlık uzmanıyla birlikte çalışıyoruz.

Orkid ekibinde, bilimsel ve profesyonel kurumlardan deneyimli bir sağlık uzmanı yer alıyor. Uzmanımızın uzun yıllardır edindiği deneyim ve bilgi birikimine dayanarak sağladığı verilerin güvenilir ve faydalı olduğundan emin olabiliyoruz.

Uzmanımız, en güncel tıbbi bilgiler ve en önemli araştırma merkezleri ile tıbbi kurumların yaygın olarak kabul edilen yönergelerine uygun içerikler sunuyor. Sadece bilgi olarak değil aynı zamanda bu uzmanın gözetimi altında, geçerli klinik kılavuzlar, sürekli değişen sağlık alanındaki önemli değişimler ve güncellemeler, faydalı ve önemli tavsiyeler gibi kadın sağlığıyla ilgili en güncel uygulamalardan haberdar oluyoruz.

Gebelik, doğum, cinsellik ve aile hakkında birçok kitabı bulunuyor. İstanbul Jinekoloji Derneği, İstanbul Perinatoloji Derneği, Dünya Laparoskopik Cerrahlar Derneğinin üyesi.

Çok sayıda televizyon ve radyo programına katıldı.

Türkiye’nin en bilinen gazetelerden biri olan Hürriyet gazetesinde köşe yazarlığı yaptı.

Contact:

Instagram Icon Copy Icon Twitter Icon

Bu uzman tarafından değerlendirilen makaleler:

arrow
-