Header image

Orkid İçin Cilt Sağlığı Birliği

Cilt Sağlığı Birliği Onayı

Orkid, tüm ürünlerimizin sıkı güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmaya kararlıdır. Ayrıca güvenlik değerlendirmelerimizin ve bileşenlerimizin, kendi cilt güvenliği gereksinimlerini kullanarak ürünlerimizi değerlendiren bağımsız uzmanlar tarafından test edilmesinin de önemli olduğuna inanıyoruz.


İşte bu yüzden Cilt Sağlığı Birliği’nin “Dermatolojik Olarak Onaylanmıştır” akreditasyonunu aldığımızı duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Cilt Sağlığı Birliği

Cilt Sağlığı Birliği nedir?

Cilt Sağlığı Birliği’nin “Dermatolojik Olarak Onaylanmıştır” akreditasyonu, ürünlerin üretici veya marka tarafından değil, uluslararası dermatologlar ve cilt bilimcileri tarafından standartlaştırılmış bir dizi cilt güvenliği gereksinimini karşıladığına dair bağımsız bir güvence sağlar.


Orkid (Orkid Ultra, Orkid Gece, Orkid Extra Sensitive) Cilt Sağlığı Birliği’nin “Dermatolojik Olarak Onaylanmıştır” akreditasyonunu almıştır.

Cilt Sağlığı Birliği’nin Dermatolojik Onayını almak ne anlama geliyor?

Cilt Sağlığı Birliği’nin dermatolojik onayı, bir ürünün bileşenleriyle ilgili araştırmaları ve verileri, klinik araştırma verileri ve etkililik kanıtının bilimsel incelemesini içerir. Bu bilimsel incelemeyi bağımsız dermatologlardan oluşan bir ekip gerçekleştirir.

  • Bilime Dayalı: Bağımsız dermatolog ekibinin gerçekleştirdiği bu bilimsel inceleme, tüketicilere bir ürünün arkasında kapsamlı ve güvenilir bir bilimsel sürecin yattığına ve ilgili iddiaların bilimsel kanıtlara dayandığına dair güvence sağlar.
  • Cilt İçin Güvenli: Ürünün önde gelen dermatologlar ve cilt uzmanları tarafından cilt için güvenli olduğunun doğrulandığına dair güvence sağlar.
  • Etkili: Tüketiciler ürünle ilgili etkililik iddialarının bağımsız bilimsel incelemeden geçerek onaylandığını bilir.
  • Sorumlu: Cilt Sağlığı Birliği, ürünün geliştirme, üretim ve bertaraf aşamalarının hiçbirinde çevre için zararlı olmadığından emin olur, böylece tüketiciler sorumlu bir seçim yaptıklarını bilir.
-