Pink-circle-left-GAP-rightBeyaz daireYeşil daire
Kadın külot

Günlük ped kullanmanın tüm haklı sebeplerini ve ne zaman kullanacağınla ilgili ipuçlarını burada bulabilirsin! Hadi, günlük ped nasıl kullanılır keşfet!Sarı gülümseme emoji

Bazen sürprizler müthiş olur. Erkek arkadaşından gelen beklenmedik bir mesaj gibi. Bazen pek de hoş olmayabilir. Okuldayken hiç beklemediğin bir zamanda regl olmak gibi. Böyle bir sürpriz karşısında hazırlıklı olmak istersin. Günlük pedler beklenmedik durumlara hazırlanmak için harika çözümlerdir ve tüm gün ferah hissetmene yardımcı olurlar.

Günlük ped nedir?

Günlük ped, normal pedin daha küçük ve daha ince olanıdır. Tıpkı pedlerdeki gibi iç çamaşırına altındaki yapışkan yüzeyle sabitlenir. Çok incedirler, senin temiz ve kuru kalmana yardımcı olacak şekilde yumuşak ve emici bir malzemeden yapılmışlardır.

Günlük ped kullanmanın en önemli 5 sebebi

  1. Vajinal akıntı (iç çamaşırının ıslanması) regl döngünün hangi aşamasında olursan ol normaldir. Eğer bu seni rahatsız hissettiriyorsa ya da iç çamaşırını temiz tutmak istiyorsan, günlük ped harikalar yaratır!
  2. “Her ihtimale karşı” her gün günlük ped kullanmak beklenmeyen durumlar için hazırlıklı olmanı sağlar. Özellikle ilk reglinden sonraki bir kaç seferde düzensiz regl olman normaldir.
  3. Reglin hafif günlerinde, özellikle sonlara doğru bazen tek ihtiyacın olan seninle iç çamaşırın arasında ince bir korumadır.
  4. Ağır antrenman ve egzersiz esnasında ya da sıcak, nemli günlerde terli iç çamaşırı hissi seni spordan soğutabilir. Günlük pedler, ıslaklığı emer ve yüzeyin altına çekerek senin kendini ferah hissetmeni sağlar.

Günlük pedleri bu kadar muhteşem yapan nedir?

  • Her türlü iç çamaşırına ve akıntıya uygun boyda ve şekilde günlük ped vardır. Bu kişiye özgü farklı modellerin olması kulağa nasıl geliyor? Bir dahaki sefere markete gittiğinde Orkid’in günlük pedlerine bakmayı unutma. Mutlaka sana uygun bir tane bulacaksın.
  • Günlük pedler sanki senin süper kahramanın gibi koruma sağlarlar.
  • Nefes alan katmanlar sıvıyı ve kokuyu vücudundan uzak tutar; kuru, ferah ve temiz hissetmeni sağlar.
  • İnce bir ambalaj içinde olduklarından birçok cebe kolaylıkla sığarlar. Sırrın bizimle güvende!
  • Günlük pedler ince ve yumuşaktır, onları taktığında varlıklarını hissetmezsin bile. Bu sana eğlenceli işlerle ilgilenmen için daha çok zaman ve enerji sağlar.

Senin utandığın bir regl hikayen var mı? (Neredeyse hepsini burada gördün!)

-