Pink-circle-left-GAP-rightBeyaz daireYeşil daire
Tek ayak üzerinde duran kız

Bol olmalarının verdiği rahatlığa aldanma, eşofman takımı doğru bir parçayla eşleştirince çok büyüleyici olabilir.Kalp gözler emoji

Artık eşofmanlarımızı sadece spor salonu ya da evde giymek üzere kısıtlanmamıza gerek yok. Bu günlerde eşofmanlarla okuldan, erkek arkadaşının ailesiyle akşam yemeğine kadar her yere gidebilirsin. Eğer onları etkileyici bir şekilde kullanmayı biliyorsan tabii... Burada eşofman takımını uygun bir tarzda kullanmanın 4 yolunu bulabilirsin.

Eşofman Altı

Gündelik eşofman altları bile çok havalı görünebilir. Ayak bileğinden manşetli, yarı oturan bir kesim seçersen daha şık görünür.

Şimdi bunu dantelli, göbeği açıkta bırakan bir üstle kombinle. Farklı kumaş türlerinin birleşimi kıyafetine yeterli miktarda şıklık verecektir.

Tamamlamak için süslü, kalın bir kolye ya da büyük çember küpeler (ama her ikisini de değil) gibi gösterişli bir aksesuar tak. Fazla abartılı görünmekten kaçınmak için, basit ayakkabılar seç. Tarz siyah sandaletler bu işi görür. Parlak bir ruj ve ışıltılı bir çanta ile hazırsın işte.

Kapüşonlu Sweatshirt

Kapüşonlu sweatshirt sevenler yaşadınız! En sevdiğin rahat kıyafetin moda sahnesini çok iyi salladı. Hafif üzerine oturan (ama daracık olmayan) kısa bir tişörtün üzerine giyebileceğin rahat bir model seç.

Harika bir kombin? Yüksek belli bir kalem etek. Ne kadar ışıltılı, o kadar iyi.

Kolye ve bileziklerini tak takıştır ve en sevdiğin renkteki sandaletlerini ayağına geçirdikten sonra parlak bir çantayı üzerine yan tak. Bu, renkleri karıştırman ve eşleştirmen için en uygun zaman.

Eşofman şortlar

Eşofman şortlar çok gündelik kıyafetlerdir, kıyafetinin geri kalanı için uzun süre çalışman gerekecektir. Bu işi kıvırmanın anahtarı üstüne oturan bir kombin bulmandır. Kesin? Özellikle şortun gri renkliyse, siyah motor ceketini seç.

Altına ne giyeceğin de aynı derecede önemlidir: Pastel tonlarda bir ipek bluz, bu gündelik giyime yetişkin, sofistike hava katar.

Ayakkabıdan anlayan, basit bir sandalet doğru tercihtir ama modaya uygun düşünenler yüksek dolgu topukları kullanmak isteyebilir. Görünüşünü, fermuarlı ve püsküllü bir çanta ve renkli vernikli kolye ve bilezikler gibi dikkat çekici aksesuarlarla tamamla. Frambuazlı dudak parlatıcısıyla şehirli ve havalı stiline kavuştun.

Sweatshirt

Beden eğitimi dersinin demirbaşı, değerli taşlarla süslenmiş takılar (bunların hepsini kendin yapabilirsin) eklendiğinde gerçekten çok şık bir model oldu.

Gündelik-şık arasında muhteşem bir denge için, sweatshirt’ünü havalı bir skater eteğin üzerine giyersen tüm görünüşüne kadınsı bir hava verebilirsin.

Aşırıya kaçmamak için takıların ve ayakkabıların biraz daha ağırbaşlı olsun. Bir bilezik, zebra çizgili topuksuz bir çift ayakkabı ve leopar baskılı bir çanta bu özel spor-lüks görünüşü muhteşem tamamlayacaktır.

-